Nominacja MBC do nagrody PASCAL 2020

Z radością informujemy, że zgłoszony przez MBC projekt wentylacji Budynku Biurowego im. Konrada Blocha przy ul. Konduktorskiej w Katowicach otrzymał nominację do VI edycji branżowej nagrody PASCAL 2020.

Laureatów nagrody poznamy już 3 marca na uroczystej Gali Branżowej w Warszawie.

Organizatorem Nagrody jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja zrzeszająca osoby związane zawodowo z branżą wentylacyjną. Nadrzędnym celem organizacji jest upowszechnianie skutecznych sposobów wentylacji w budownictwie, promowanie najlepszych rozwiązań oraz wspieranie rozwoju branży.

Nagroda ma na celu promowanie myśli inżynierskiej, wskazywanie dobrych wzorów oraz uhonorowanie osób i firm będących autorami instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodzenia za wyróżniające się koncepcje inżynierskie oraz rzetelność zawodową. Ideą przyznawania Nagrody PASCAL jest również podkreślenie roli inżynierów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w procesie projektowym oraz ich wkładu w dzieło budowlane. Celem nagrody jest także pokazanie, jak istotna jest jakość powietrza środowiska wewnętrznego i jaki ma wpływ na codzienne funkcjonowanie. Nagradzane są najlepsze biura projektowe za dynamizm, dopasowanie do potrzeb inwestora i elastyczną formę pracy.