Jeśli zależy Ci na poczuciu stabilizacji zawodowej, komforcie pracy oraz świadomości,

że Twoje zdanie się liczy to

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

 

  • Korporacja? – Nie u nas! W MBC tworzymy koleżeńskie relacje, współpracujemy w atmosferze partnerstwa i zrozumienia potrzeb drugiego człowieka.
  • Jesteś studentem/absolwentem? – Super! Dla nas będziesz chłonnym wiedzy i zaangażowanym w pracę kolegą z zespołu. Będziemy Cię uczyć i wspierać, bo sami pamiętamy jak ciężko było nam na początku swojej ścieżki zawodowej!
  • Masz doświadczenie w branży – Bardzo się cieszymy! Wesprzesz nas Twoją wiedzą i świeżym spojrzeniem na nowe wyzwania.
  • Komfort! – praca w klimatyzowanym biurze (z kawą, herbatą i nie tylko – NO LIMIT). Możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb – zdajemy sobie sprawę, że problemy związane z koniecznością załatwienia spraw osobistych (godzinami pracy przedszkola / żłobka, wyjścia do lekarza) są elementem życia każdego z nas.
  • Stabilizacja! – umowa o pracę i atrakcyjne warunki finansowe. Przejrzyste procedury oceny kompetencji pracownika i awansu w strukturach firmy.
  • Benefity! – grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę, paczki świąteczne i wspólne świętowanie naszych sukcesów!
  • Rozwój? – Wszechstronne możliwości! Od drobnych szkoleń i warsztatów doradczych po uprawnienia branżowe (projektowe i wykonawcze). Możliwość zdobycia doświadczenia w biurze i na budowie, w negocjacjach i zarządzaniu, przy realizacji nieszablonowych projektów. Możesz mieć je i Ty!

Szkolenia i warsztaty doradcze, jakie przeszli ostatnio nasi pracownicy:

  • Zarządzanie pracą w czasie, trudne zachowania klienta, negocjacje w branży usługowej oraz prowadzenie i organizacja projektu w aspekcie rzeczowo-finansowym i kierowniczym. Certyfikat dostępny Tutaj.
  • Strategia rozwoju firmy, efektywne podejmowanie decyzji, komunikacja biznesowa o odpowiedzialność w biznesie, efektywność projektu i satysfakcja z pracy w kontekście procesów i procedur. Certyfikat dostępny Tutaj.

 

To tylko niektóre atuty współpracy z nami! Przekonaj się już dziś!

 

Weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Dotychczas, w prowadzonej rekrutacji w naszej firmie przejęliśmy 2 kierowników robót sanitarnych ( link). Z jednym z nich podpisaliśmy umowę, z drugim trwa omawianie warunków współpracy.

W tym momencie poszukujemy Kierownika robót sanitarnych HVAC oraz projektanta instalacji elektrycznych. Dołącz do nas już dziś!

Prosimy, aby w dokumentach aplikacyjnych dopisać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).