Udział w konferencji „X Facility & Property Management – bezpieczna i oszczędna nieruchomość”

Udział w konferencji „X Facility & Property Management– bezpieczna i oszczędna nieruchomość”

W dniu 29.08.br w Warszawie odbyła się dziesiąta edycja konferencji poświęcona efektywnemu zarządzaniu nieruchomościami, a przede wszystkim budownictwu energooszczędnemu.
Łukasz Rybacki – Wiceprezes  Zarządu MBC wraz z Mirosławem Czarnikiem – Prezesem Zarządu GPP Business Park Sp. z o. o. zaprezentowali autorski system BMS zastosowany w obiektach GPP Business Park w Katowicach. Dokonali prezentacji procesów zapewniających podwyższony komfort przebywania w pomieszczeniach biurowych połączony z bezpieczną, niezawodną i ekonomiczną eksploatacją systemów budynkowych. Dzięki zastosowanym przez nas innowacyjnym rozwiązaniom pierwszy z budynków kompleksu GPP Business Park, budynek Goeppert-Mayer, otrzymał najwyższy z możliwych poziomów certyfikacji Outstanding, w ramach brytyjskiego systemu certyfikacji budynków zrównoważonych BREEAM.
Warto podkreślić, że z naszym udziałem realizowany jest czwarty już budynek biurowy kompleksu GPP Business Park, który będzie pierwszym w Polsce budynkiem plus energetycznym w obszarze wentylacji, ogrzewania i przygotowania cwu (ciepłej wody użytkowej).